ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Stronie Śląskie powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Oferta

Poprzedniaid oferty: 7406 (1 z 1 wg. nr)Następna
Domek Trzynastka Nowy Gierałtów Menu
Oferta
Galeria
Lokalizacja
Rezerwacja
Ceny : 190 - 295 zł 
-
- Stronie Śląskie
tel. , tel. kom. +48.694200885
Czynny: całorocznie
Więcej informacji na stronie: www.domektrzynastka.fajnespanie.pl

Kontaktując się z obiektem nie zapomnij powołać się na serwis turystyczny www.urlop.info.pl

Nasz domek położony jest na pograniczu polsko-czeskim. Najbliższe przejście turystyczne do kraju sąsiedniego znajduje się w Lądku Zdroju (ok. 15km drogą asfaltową, ok. 8km szlakiem górsko-turystycznym). Pod samo przejście graniczne można dojechać samochodem lub uatrakcyjnić sobie wycieczkę wypożyczając rowery i szosując.

Sam Lądek ma w sobie wiele uroku, który zachwyca wszystkich turystów. Znajdują się w nim liczne sanatoria, uzdrowiska, a latem podczas upałów można wybrać się na odkryty basen. To jedna z wielu atrakcji, która powinna Państwa zainteresować. Podczas pobytu w naszym domku polecamy również zwiedzić Przełęcz Suchą(zwaną także \\\"Jagodową\\\"), Puszczę Jodłową, Krainę Czarnego Bociana, Masyw Śnieżnika, Zamek w Trzebieszowicach oraz Jaskinię Niedźwiedzią. Na tym jeszcze nie koniec. Zimy są u nas srogie, dlatego też czekają na Państwa liczne wyciągi narciarskie, w zależności od wymagań. Dlatego nie trzeba daleko szukać, najbliższy znajduje się w samymNowym Gierałtowie, na wprost naszej kwatery (talerzykowy, oświetlony, ok. 500m długości). Następny w Bielicach, ok. 3km (470m, oświetlony, orczykowy - 2-osobowy), znajdują się tam trasy dla narciarzy zaawansowanych jak i dla początkujących, kolejny zaś jest to obiek Czarna Góra , który to nikomu przedstawiać nie trzeba. Wyciągi są oświetlone, dośnieżane i ratrakowane. Czynne w godzinach 9-24. W Stroniu Śląskim miło można spędzić czas na krytym basenie, który jest do Państwa dyspozycji przez cały rok. W samym Gierałtowie, jak i w jego okolicach znajduje się mnóstwo atrakcyjnych szlaków i tras turystycznych dla ludzi lubiących piesze wędrówki, a także dla miłośników rowerów górskich.

*W okresie Sylwestra/Majówki/Świąt Bożego Narodzenia/Świąt Wielkiej Nocy minimalny okres wynajmu to 5 nocy.

*DOMEK WYNAJMOWANY JEST W CAŁOŚCI NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI OSÓB.

*Do całkowitych kosztów należy doliczyć 10zł za jeden komplet pościeli za okres używania jej podczas pobytu, jeżeli wynajmujący nie korzysta z własnej. 


W OBIEKCIE
apartamenty
apartamenty

W POKOJACH
tv
tv

NA TERENIE OBIEKTU
parking
parking
zwierzęta dozwolone
zwierzęta dozwolone


CENNIK

Ceny różnią się w zależności od sezonu. Natomiast zachęcamy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.

W POBLIŻU

Lądek Zdrój, Czarna Góra, Stronie Śląskie, Bieliceoferta czytana 1930 raz(y)

ONLINE 120 (6) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,323 sek.