ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Smołdzino informacje

Info

Smołdzino to wieś w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino. Wieś położona jest w strefie nadmorskiej, na Wybrzeżu Słowińskim, u podnóża wzgórza Rowokół.

O atrakcyjności turystycznej Smołdzina stanowi położenie w pobliżu Słowińskiego Parku Narodowego oraz kilku przymorskich jezior: Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie, Dołgie Małe.

Dla lubiących aktywny wypoczynek Smołdzino oferuje liczne szlaki turystyczne oraz ścieżki przyrodnicze.

Atrakcje turystyczne:
* Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego,
* Wieża widokowa na wzgórzu Rowokół,
* Przystań żeglarska w Gardnie Wielkiej, nad jeziorem Gardno,
* Latarnia Morska w Czołpinie z 1875 r.,
* Elektrownia wodna "Smołdzino",
* Dworek z XIX wieku w Smołdzinie,
* Zabytkowy dwór z połowy XIX wieku w Smołdzinie otoczony kilkuhektarowym parkiem,
* Kościół wzniesiony w 1632 r., z wczesnobarokowym ołtarzem i amboną z początków XVII wieku.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Smołdzino kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.dabki.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Dąbkach, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Dąbkach i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.darlowko.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Darłówku, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Darłówku i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.darlowo.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Darłowie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Darłowie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.rowy.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Rowach, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Rowach i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustka.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustce, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustce i wiele innych.
ONLINE 104 (6) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,207 sek.