ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Sianów informacje

Info

Sianów to miasto w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Sianów. Sianów położony jest  na Równinie Słupskiej, nad strugą Polnicą, na północny wschód od Koszalina, z którym graniczy administracyjnie poprzez lasy Góry Chełmskiej. W pobliżu miasta znajduje się rezerwat leśny Jodły Karnieszewickie.

Dla chcących wypoczywać aktywnie w Sianowie dostępne są szlaki piesze i rowerowe, istnieje także możliwość spływów kajakowych, jazdy konnej, windsurfingu.

Zabytki i ciekawe miejsca:
* Park Miejski im. gen. K. Świerczewskiego z alejami dojazdowymi z początku XIX w. (ul. Chrobrego),
* szachulcowy dom z XIX w. (ul. Tylna 7),
* układ urbanistyczny miasta,
* kościół pw. św. Stanisława Kostki z XVIII w. z wieżą murowaną z drugiej połowy XVI w.,
* kaplica cmentarna z 1844 r. (ul. Węgorzewska),
* fabryka zapałek z 1845 r.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Sianów kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.kolobrzeg.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Kołobrzegu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Kołobrzegu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.mielno.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Mielnie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Mielnie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.pogorzelica.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Pogorzelicy, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Pogorzelicy i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.rewal.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Rewalu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Rewalu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustroniemorskie.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustroniu Morskim, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustroniu Morskim i wiele innych.
ONLINE 107 (5) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,386 sek.