ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Rewa informacje

Info

Rewa stara kaszubska wieś rybacka położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Kosakowo. Miejscowość leży u ujścia Mostowych Błot, między Gdynią a Puckiem. Nazwa miejscowości pochodzi od rewy - piaszczystej mielizny ciągnącej się od czubka cypla, niemal nieprzerwanie, do brzegu Mierzei Helskiej. Rewa stanowi doskonałą alternatywę dla często zatłoczonych miejskich kąpielisk Trójmiasta.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Rewa kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.hel.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach na Helu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę na Helu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.wladyslawowo.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach we Władysławowie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę we Władysławowie i wiele innych.
ONLINE 91 (1) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,206 sek.