ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Pogorzelica informacje

Info

Pogorzelica - malownicza, spokojna miejscowość w gminie Rewal, otoczona sosnowymi lasami i piaszczystą glebą. Od zachodu graniczy z Niechorzem i jeziorem Liwia. Szeroka plaża charakteryzuje się łagodnymi wydmami.
Dzięki czystej wodzie i specyficznemu mikroklimatowi posiada wszelkie zalety uzdrowiskowe.
Grzybiarze i miłośnicy leśnych spacerów na pewno znajdą tu coś dla siebie. W pobliskim Niechorzu znajduje się rezerwat ptactwa wodnego.
Niewątpliwie sporą atrakcją będzie przejażdżka kolejką wąskotorową kursującą na trasie Rewal - Pogorzelica.
Ciekawą wycieczką może okazać się spacer dziesięciokilometrowym odcinkiem dziewiczej plaży do Mrzeżyna. Znajduje się tam teren po byłej jednostce wojskowej, a bardziej ciekawscy mogą odnaleźć plażę dla naturystów.
W miasteczku nie brakuje restauracji, kawiarenek, pubów i sklepików czynnych do późnych godzin nocnych.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Pogorzelica kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.kolobrzeg.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Kołobrzegu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Kołobrzegu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.mielno.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Mielnie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Mielnie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.pogorzelica.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Pogorzelicy, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Pogorzelicy i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.rewal.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Rewalu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Rewalu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustroniemorskie.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustroniu Morskim, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustroniu Morskim i wiele innych.
ONLINE 122 (2) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,347 sek.