ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Orzechowo Morskie informacje

Info

Orzechowo zwane także Orzechowem Morskim to niewielka nadmorska wioska, która położona jest przy ujściu rzeki Orzechówki,3 kilometry na wschód od Ustki wśród bukowych lasów Wybrzeża Słowińskiego. W dawnych czasach była to osada żeglarzy i rybaków.

Orzechowo jest wspaniałym miejscem dla wczasowiczów zmęczonych zatłoczonymi plażami Ustki, którzy z pewnością w tej malowniczej osadzie znajdą ciszę i spokój.

Atrakcje:

  • Ścieżka dydaktyczna "Orzechowska Wydma" położona w malowniczym terenie sąsiadującym z miejscowościami Orzechowo Morskie i Zapadłe. Można tutaj podziwiać charakterystyczne elementy nadmorskiego krajobrazu.
  • szlaki piesze i rowerowe, przebiegające przez tereny charakterystyczne pod względem przyrodniczo - krajobrazowym.


Atrakcje okolic:

  • 40 km od Orzechowa Morskiego ma swoje granice Słowiński Park Narodowy z Muzeum Przyrodniczym w Smołdzinie
  • w Klukach Skansen Słowińców

 

Noclegi

Noclegi w miejscowości Orzechowo Morskie kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.dabki.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Dąbkach, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Dąbkach i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.darlowko.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Darłówku, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Darłówku i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.darlowo.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Darłowie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Darłowie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.rowy.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Rowach, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Rowach i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustka.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustce, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustce i wiele innych.
ONLINE 98 (2) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,321 sek.