ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Malechowo informacje

Info

 Malechowo leży przy drodze krajowej nr 6 Gdańsk-Szczecin, ok. 20 km od Koszalina. Atutem miejscowości jest czyste, nieskażone powietrze. Charakterystyczną zabudową miejscowości są XIII-XIV wieczne chałupy kryte strzechą, stare kościoły i przydrożne kapliczki.


Miejsca warte odwiedzenia


W Malechowie możemy obejrzeć kościół parafialny p.w. Matki Bożej Gromnicznej oraz przykościelny cmentarz.
Pradolina rzeki Grabowej będąca rajem dla kajakarzy. Wody rzeki Grabowej są atrakcją dla wędkarzy, można tu złowić trocia i pstrąga potokowego.

Elektrownia Wodna w Nowym Żytniku, w której zobaczymy dwie turbiny, na których tabliczkach widnieje rok 1913. Wokół elektrowni są stawy pstrągowe, z których będziemy mieli okazję spróbować pstrąga.

Grobowiec Megalityczny sprzed 5 tysięcy lat w wiosce Borkowo. Grobowiec składa się z głazów narzutowych nakrytych 4 kamieniami stropu, ważących kilka ton.


Noclegi

Noclegi w miejscowości Malechowo kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.dabki.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Dąbkach, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Dąbkach i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.darlowko.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Darłówku, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Darłówku i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.darlowo.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Darłowie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Darłowie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.rowy.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Rowach, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Rowach i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustka.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustce, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustce i wiele innych.
ONLINE 83 (4) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,278 sek.