ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Darłówko informacje

Info

Darłówko - przepiękne nadmorskie miasteczko, położone w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Darłowa, przyciąga rokrocznie tysiące turystów czystą plażą, wspaniałymi widokami i rozmaitymi atrakcjami: pasmem wydm na obszarze chronionego krajobrazu, latarnią morską z 1715 r., portem rybackim, (jak również handlowym i turystycznym), Parkiem Wodnym "Jan", molem oraz możliwością wypłynięcia w rejs wycieczkowymi kutrami w morze. Tędy przebiega też 100 km czerwony szlak nadmorski Mielno - Jarosławiec.

W okolicy warto powędrować po "Koszalińskim Pasie Nadbrzeżnym "- po obszarze chronionego krajobrazu, gdzie w borach, lasach mieszanych i przymorskich jeziorach występują liczne miejsca lęgowe takich ptaków wodnych jak żurawie, bociany, kanie rdzawe, derkacze, rybitwy czy łabędzie.

Okoliczne miejscowości, które warto odwiedzić:
Babolin - wypoczynkowa miejscowość położona kilometr od morza, z ośrodkiem Jazdy Konnej "Mustafa"
Dąbki - położone na mierzei odzielającej Bałtyk od rozległego jeziora Bukowno. Szeroka plaża, czysta morska woda oraz duża powierzchnia jeziora i wypożyczalnie sprzętu wodnego zachęcaja do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu i wędkarstwa
Bukowno Morskie - wieś położona nad jeziorem Bukowno z klasztorem cystersów, 3 ha Parkiem Krajobrazowym oraz gotyckim Kościołem p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Cisowo - wies w pobliżu morza z pozostałościami osadnicta zachodniopomorskich Słowian
Kopań - letniskowa wieś nad jeziorem Kopań, przy południowo-zachodnim brzegu jeziora pozostałości osadnictwa zachodniopomorskiego
Barzowice - wieś u stóp Barzowickiej Góry (pukt widokowy z piękną panoramą okolicy) z elektrowniami wiatrowymi, pomnikiem żołnierzy poległych w I wojnie św. oraz kościołem p.w. św. Franciszka z Asyżu z XV w.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Darłówko kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.dabki.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Dąbkach, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Dąbkach i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.darlowko.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Darłówku, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Darłówku i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.darlowo.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Darłowie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Darłowie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.rowy.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Rowach, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Rowach i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustka.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustce, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustce i wiele innych.
ONLINE 93 (1) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,333 sek.