ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Dąbki informacje

Info

 Dąbki

Dąbki to jedno z najczystszych miejsc na polskim wybrzeżu, położone nad morzem i nad brzegiem jeziora Bukowo. Miejscowość ta posiadaja znakomity mikroklimat (liczne sanatoria i domy uzdrowiskowe) - znajdują tu się również łąki o podłożu borowinowym. Rozległe obszary leśne i brak przemysłu gwarantują zdrowe i czyste powietrze. Kolejnym atutem Dąbek jest woda, wody Bałtyku nie są zanieczyszczone, a nadmorska plaża oddzielona pasem lasu sosnowego, pokryta jest drobnym, złotym piaskiem. Dąbki są wspaniałą bazą sportów wodnych, na przystani przy jeziorze Bukowo można wypożyczyć łodzie, kajaki, żaglówki oraz rowery wodne. Wiejące tu wiatry stwarzają doskona warunki do uprawiania windsurfingu. Niewątpliwą atrakcją sezonu są także zawody o "Puchar Polski" w windsurfingu.
Dąbki znajdują się 8 km od Darłowa i 30 km od Koszalina.


 

Główne atrakcje turystyczne:

- wędkowanie: można wypłynąć kutrem na nocne połowy na Bałtyku.
- szlaki kajakowe
- turystyka rowerowa i piesza
- aquapark
- przystań wodna z wypożyczalnią sprzętu wodnego  
- jazda konna
- rejsy statkiem spacerowym

Główne szlaki turystyczne:


CZERWONY - Koszaliński Szlak Nadmorski -  od Dąbkowic przez Dąbki, Bobolin, Żukowo Morskie, Darłówko do Wicia.

NIEBIESKI - Szlak Rezerwatów - od Darłówka przez Darłowo, Zakrzewo Dolne, Zielnowo i Kowalewice.

ZIELONY - Szlak Wiatraków - od Darłowa z Zamku Książąt Pomorskich, przez Cisowo, wzdłuż południowego brzegu jeziora Kopań, a w Wiciu łączy się z czerwonym Szlakiem Nadmorskim.

CZARNY - Szlak Zabytków Średniowiecza - od Darłowa, przez: Dąbki, Dobiesław, Jeżyce, Słowino, Boleszewo, Krupy, Stary Jarosław, Kowalewice, Barzowice, Cisowo, Dąbki.
Noclegi

Noclegi w miejscowości Dąbki kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.dabki.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Dąbkach, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Dąbkach i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.darlowko.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Darłówku, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Darłówku i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.darlowo.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Darłowie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Darłowie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.rowy.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Rowach, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Rowach i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustka.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustce, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustce i wiele innych.
ONLINE 100 (4) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,210 sek.