ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Bagicz informacje

Info

Bagicz to osada położona w gminie Ustronie Morskie, w powiecie kołobrzeskim, w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Sianożętami i Kołobrzegiem.

Miejscowość otoczona jest pięknym kołobrzeskim lasem, który obejmuje obszar prawie 300 hektarów. Rośnie tu wiele pomników przyrody, między innymi najstarszy dąb w Polsce "Bolesław" (800 lat, wysoki na 30 m, średnica korony 18 m, obwód pnia 691 cm). Na występujących tu obszarach podmokłych występuje około 80 gatunków ptaków, w tym tak rzadkich jak żuraw, perkoz rdzawoszyi, łabędzie nieme.

Będąc w Bagiczu warto zobaczyć murowaną leśniczówkę z początku XXw. czy też cmentarz ewangelicki z przełomu XIX i XX w.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Bagicz kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.kolobrzeg.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Kołobrzegu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Kołobrzegu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.mielno.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Mielnie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Mielnie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.pogorzelica.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Pogorzelicy, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Pogorzelicy i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.rewal.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Rewalu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Rewalu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustroniemorskie.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustroniu Morskim, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustroniu Morskim i wiele innych.
ONLINE 106 (3) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,313 sek.