ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Wierchomla Wielka informacje

Info

Wieś położona w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim, w gminie Piwniczna -Zdrój. Wierchomla Wielka leży w Popradzkim Parku Krajobrazowym i jest otoczona od zachodu pasmem Kiczory z kulminacjami Drapy (806m n.p.m.) i Kiczery (840m n.p.m.). Od wschodu piętrzą się Bystra (816m n.p.m.) i Rąbaniska (788m n.p.m.), natomiast na północy Lembarczek (916m n.p.m.). Na terenie wsi działa kopalnie piaskowca i jest tu kilka nie eksploatowanych (12) źródeł wód mineralnych (szczawy żelaziste i siarczane, m.in. Wierchomlanka).

Noclegi

Noclegi w miejscowości Wierchomla Wielka kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Mordarce, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Mordarce i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.muszyna.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Muszynie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Muszynie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.piwnicznazdroj.com.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Piwnicznej, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Piwnicznej i wiele innych.
ONLINE 91 (1) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,211 sek.