ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Wierchomla Mała informacje

Info

Na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Sądeckim położona jest  wieś Wierchomla Mała.
Funkcjonuje tutaj ośrodek narciarski Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, całoroczny wyciąg krzesełkowy. We wsi mieszkali kiedyś Łemkowie i do dziś można spotkać stare połemkowskie chaty.

 

Noclegi

Noclegi w miejscowości Wierchomla Mała kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Mordarce, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Mordarce i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.muszyna.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Muszynie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Muszynie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.piwnicznazdroj.com.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Piwnicznej, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Piwnicznej i wiele innych.
ONLINE 95 (1) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,222 sek.