ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Tłumaczów informacje

Info

Tłumaczów jest to wieś położona w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, w gminie Radków, nad rzeką Ścinawką, na pograniczu Gór Suchych i Obniżenia Ścinawki w Sudetach Środkowych.

Miejscowość posiada wiele walorów krajobrazowych m.in. rozległy widok z góry Gardzie, skąd  można podziwiać polską i czeską część Gór Stołowych. Z Tłumaczowa niedaleko jest do Parku Narodowego Gór Stołowych, do barokowej Bazyliki w Wambierzycach, Kalwarii Wambierzyckie czy też do znanych uzdrowisk Polanica-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Duszniki-Zdrój.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Tłumaczów kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Wojtówce, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Wojtówce i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.dusznikizdroj.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Dusznikach Zdrój, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Dusznikach Zdrój i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.kudowazdroj.com.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Kudowie Zdrój, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Kudowie Zdrój i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ladekzdroj.com.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Lądku Zdrój, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Lądku Zdrój i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.polanicazdroj.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Polanicy Zdrój, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Polanicy Zdrój i wiele innych.
ONLINE 98 (1) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,319 sek.