ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Szczawnik informacje

Info

Szczawnik to wieś w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim, w gminie Muszyna. 
Miejscowość położona niedaleko Muszyny. Znajduje się w Beskidzie Sądeckim, u stóp Pustej Wielkiej (1061 m n.p.m.) i Kotylniczego Wierchu (1033 m n.p.m.).


Ciekawostką jest, że nazwa miejscowości wywodzi się od źródeł wody mineralnej, kwaśnych szczaw.
Szczawnik jest miejscowością o charakterze letniskowo-turystycznym.Atrakcją  turystyczna jest dawna drewniana cerkiew pod wezwaniem św. Dymitra z XIX wieku.

Panują tutaj idealne warunki do wypoczynku. Turystów zachwyca piękno krajobrazów, wspaniałe lasy, czyste powietrze, specyficzny zdrowy mikroklimat, nieskażone środowisko, cisza i spokój.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Szczawnik kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Mordarce, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Mordarce i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.muszyna.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Muszynie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Muszynie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.piwnicznazdroj.com.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Piwnicznej, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Piwnicznej i wiele innych.
ONLINE 109 (1) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,199 sek.