ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Piwniczna Zdrój informacje

Info

 Piwniczna to miasto w Beskidzie Sądeckim nad rzeką Poprad bardzo chętnie odwiedzane przez turystów spragnionych różnych form wypoczynku. Bardzo popularna jest tu turystyka piesza i rowerowa – w okolicy wije się dziesiątki kilometrów dróżek i ścieżek dla spragnionych świeżego powietrza, ciszy, spokoju i kontaktu z niezmąconą przyrodą oraz turystyka krajoznawcza rozwijająca sie ze względu na niezwykłe walory estetyczne krajobrazu. Szlaki są wygodne i bezpieczne, wiodą przez lasy i piękne widokowe polany. Coraz częściej zaglądają tu też amatorzy jazdy konnej, kajakarstwa górskiego i sportów ekstremalnych. Atrakcją regionu są organizowane tu spływy Popradem, płynąc rzeką można podziwiać wspaniałe odsłony beskidzkiego krajobrazu.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Piwniczna Zdrój kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Mordarce, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Mordarce i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.muszyna.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Muszynie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Muszynie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.piwnicznazdroj.com.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Piwnicznej, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Piwnicznej i wiele innych.
ONLINE 100 (2) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,207 sek.