ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Łomnica-Zdrój informacje

Info


Łomnica Zdrój

Letniskowa wieś położona wzdłuż prawego dopływu Popradu, w samym środku gór Beskidu Sądeckiego. Początki Łomnicy datuje się na XIV wiek – czas założenia osady królewskiej. W Łomnicy doliczono się największej ilości źródeł wody mineralnej. Wspaniały mikroklimat i położenia Łomnicy podkreśla to, że jest to świetna baza wypadowa do zwiedzania ciekawej i pięknej ziemi beskidzkiej. Szlaki z Łomnicy zawiodą nas w okolice Łabowskiej Hali – schronisko turystyczne, Jaworzyny Krynickiej oraz w rejon Pisanej.


Noclegi

Noclegi w miejscowości Łomnica-Zdrój kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Mordarce, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Mordarce i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.muszyna.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Muszynie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Muszynie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.piwnicznazdroj.com.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Piwnicznej, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Piwnicznej i wiele innych.
ONLINE 95 (3) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,216 sek.