ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Lesica informacje

Info

Lesica to wieś przygraniczna w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, w gminie Międzylesie.
Wieś położona jest w Górach Bystrzyckich nad rzeką Jelonik. Do Międzylesia jest ok 5 km.

Zabytki oraz atrakcje w okolicy:
- Kościół św. Marcina XVIII w.
- Ruiny wolnego sołectwa z XVII w.
- Kamienna figura Trójcy świętej z XVIII w.
- Przełom Dzikiej Orlicy – nazywana "Bramą Czeską"
- Krzyż pokutny z wykutą data 18.10.1628  - stoi przy drodze do Międzylesia
- szlaki turystyczne: zółty z Międzylesia na Przełęcz Spaloną oraz zielony z Masywu Śnieżnika do Niemojowa

Noclegi

Noclegi w miejscowości Lesica kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Wojtówce, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Wojtówce i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.dusznikizdroj.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Dusznikach Zdrój, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Dusznikach Zdrój i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.kudowazdroj.com.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Kudowie Zdrój, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Kudowie Zdrój i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ladekzdroj.com.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Lądku Zdrój, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Lądku Zdrój i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.polanicazdroj.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Polanicy Zdrój, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Polanicy Zdrój i wiele innych.
ONLINE 59 (1) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,250 sek.