ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Czernica informacje

Info

Czernica

Leży w granicach Parku Krajobrazowego Doliny Bobru (Góry i Pogórze Kaczawskie - najbardziej wysunięta na północ część Sudetów Zachodnich) w odległości kilku kilometrów od Jeleniej Góry.


Czernica jest wspaniałą miejscowością dla osób, które preferują odpoczynek w spokojnej i zacisznej okolicy.


W miejscowości znajduje się stadnina koni, w której prowadzona jest nauka jazdy, natomiast zimą organizowane są kuligi. W lesie, na wschód od Czernicy, znaleziono krzyż pokutny wykonany z piaskowca z 1699 roku. Wart obejrzenia jest również pałac z XVII w. W pobliżu Czernicy można wypoczywać nad malowniczo położonym Jeziorem Pilchowickim, na którym jest zapora wodna. Warto również wybrać się do Borowego Jaru koło Siedlęcina. Podróżni nie przejdą także obojętnie koło Wieży Rycerskiej ze słynnymi freskami o tematyce rycerskiej w Siedlęcinie.


W Czernicy i okolicach turyści mogą skorzystać z bogatej oferty turystycznej, takiej jak: turystyka piesza, rowerowa, wędkarstwo, kajakarstwo, sporty szybowcowe (Góra Szybowcowa w Jeżowie Sudeckim). W okolicy znajduje się też mikrostacja z wyciągiem narciarskim. 

Noclegi

Noclegi w miejscowości Czernica kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Lubiechowej, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Lubiechowej i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.karpacz.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Karpaczu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Karpaczu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.swieradowzdroj.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Świeradowie Zdrój, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Świeradowie Zdrój i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.e-szklarska.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Szklarskiej Porębie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Szklarskiej Porębie i wiele innych.
ONLINE 77 (1) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,291 sek.